Мене звуть Яна, я вчуся в 11м класі. Зі мною в класі вчиться хлопець Іван. Він мені дуже-дуже подобається!

Мене звуть Яна, я вчуся в 11м класі. Зі мною в класі вчиться хлопець Іван. Він мені дуже-дуже подобається! Не буду описувати який він, але я точно знаю що він просто супер!

Зі мною в класі також вчитися моя найкраща подруга Ольга. Їй дуже подобається Ілля. Він раніше вчився в нашому класі, але через хворобу залишився на 2-ий рік. Мабуть, вона йому теж подобається. Завжди коли ми разом збираємося, вони стоять поряд, він до неї лізе цілуватися.

Мені здається, що Ваньці подобатися Ольга. Він їй дзвонив кожен вечір, та й зараз іноді телефонує. Він завжди смутніє, коли бачить Іллю і Олю разом. Нещодавно він почав дзвонити мені (а я звичайно дуже рада!) Іноді у справі іноді просто так .. Але я знаю що він мене вважає просто своїм другом. Я не знаю, чи можу я розраховувати на щось більше чи просто залишатися йому подругою. Але я не хочу бути просто другом! Він мені сильно подобається! Порадьте як бути!

У цьому віці люди часто вчиняють непослідовно: сьогодні люблять одну, завтра – іншу.

Так що не впадайте у відчай, ще не все втрачено. Так само немає визначеності в почуттях по відношенню до однієї і тієї ж дівчини: якщо він Вам сьогодні всього лише друг, завтра ситуація може скластися інакше.

Треба сказати, що мене дивує Ваше зневажливе ставлення до дружби. Зрозумійте, справжня дружба почуття набагато більш цінне, ніж закоханість. Людина може три рази одружитися, а ось друг залишиться на все життя. Цінуйте ті відносини, які у Вас вже є.

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet