Я вчуся в 6 класі. Однокласники мене дражнять і кажуть, що я чебурашка

Я вчуся в 6 класі. Однокласники мене дражнять і кажуть, що я «чебурашка» … А вуха в мене не такі вже й великі. Уже скаржилася мамі. Хочу зробити пластичну операцію, але мені не дозволяють. Як мені бути?!

Звичайно, дуже прикро, коли дражнять однокласники, але робити пластичну операцію це вже зовсім крайній випадок. Якщо вуха доставляють неприємності, то можна, наприклад, поміняти зачіску. Ти не написала, хто тебе дражнить – хлопчики чи дівчатка. Це має значення, тому що дівчатка дражнять дівчаток, що б довести собі, що «я – краще, красивіше, особливіше», і тому, що не впевнені в своїй зовнішності. А хлопчики дражнять дівчаток з іншої причини. Вони хочуть звернути на себе увагу дівчат, тільки не знають, як це зробити коректно і тому починають обзиватися, штовхати на перервах, кажуть брутальності і т.д. Думаю з твоєю зовнішністю все в порядку і твої вуха цілком симпатичні. Головне, що ти сама це ЗНАЄШ, нехай це знання надає тобі сили і впевненості. А впевненість допомагає витримувати насмішки. Коли однокласники побачать, що ти впевнена в собі, спокійна, не ображаєшся, коли тебе дражнять, то поступово перестануть тебе дражнити, їм стане не цікаво. Будь впевнена в собі.

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet