Як сподобатися хлопцю в школі?

По-перше бути самою собою. Не треба реготати над кожним його словом або, як заведена, плескати віями. Нехай він оцінить твій унікальний характер, оригінальний склад розуму. Не варто видавати себе за ту, ким не є – від поведінки за версту буде тягнути фальшю, і нарешті ти колись втомишся прикидатися. Поважай себе, нехай тебе кохають зі всіма твоїми недоліками і перевагами.

Вір у себе, прояви всі свої найкращі якості. Неможливо сподобатися хлопцю в школі, залишаючись весь час осторонь, соромлячись вийти і проявити себе. Уяви, що у тебе в руках красива, блискуча всіма кольорами, корона. Одягни її на себе. Все, ти тепер королева, а у королев, як відомо, недоліків немає.
Не перестарайся, часто, коли ми надто намагаємося сподобатися комусь, наші дії виглядають дивно. Від хвилювання з мови злітають безглузді фрази, сміх виходить занадто гучним і штучним. Але ж цього можна уникнути, всього лише переставши хвилюватися про те, що він подумає про тебе. Розслабся, зроби глибокий вдих і уяви на його місці когось зі своїх старих друзів.
Стеж за собою – перше враження часто визначальне. Недостатньо одного впевненості, якщо волосся не доглянуте, а фігура в сукні схожа на безформний ком.

А тепер покрокове керівництво: як сподобатися хлопцю в школі.

1. Веди себе дружелюбно, посміхайся і роби компліменти.
Намагайся частіше потрапляти на очі своєму обранцеві, запишись в ті ж секції, познайомся з його компанією. Будь весела і невимушена – хто зможе встояти перед щасливим, усміхненим личком? Ненароком підкресли, що він чудово виглядає; що у нього чудово виходить; що нова стрижка йому до лиця. Зауваж, чоловіки зовсім по-іншому сприймають компліменти, ніж жінки. Один великий філософ сказав: «Якщо ви бачите жінку зі шлейфом шанувальників, це не означає, що останні вважають її красивою. Це значить, вона сказала, що красиві вони».

2. Будь злегка недоступною – не кидайся до телефону, кожен раз, коли на дисплеї з’являється його ім’я, не лети на зустріч, скасувавши всі свої справи. Підкресли, що у тебе є ще пара-трійка поклонників. Чоловіки агресивні і азартні за природою – вони будуть боротися за твою увагу.

3. Кращий помічник серця, як не дивно – здоровий глузд. Вивчи об’єкт обожнювання. Що він любить, куди ходить, яку музику слухає. Користуйся цією інформацією щосили-ви обидва займаєтеся шахами – запроси його на турнір.

4. Для чоловіків дуже важлива дружба, а тому є сенс познайомитися і подружитися з друзями коханого. Хай вони розкажуть йому, яка ти чудова.

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet