Чому люди червоніють?

Часом нам не хочеться виставляти на показ свої внутрішні почуття і відчуття, але людство так влаштовано, що десь в глибині нервової системи спрацьовує пружина, яка викликає прилив крові до обличчя під час брехні або, коли людина потрапляє в неприємну ситуацію. Причин, чому люди червоніють, багато, а професор Франц де Вааль, який працює в університеті Emory в США зауважив, що цією якістю володіють єдині на планеті істоти – люди.

Звичайно, ті, у кого залізні нерви, можуть збрехати і не почервоніти, або не червоніють ті, у кого капіляри на обличчі розташовані набагато глибше, ніж у інших людей. Такого типу люди можуть брехати до нескінченності, і ніхто цього не помітить.

З точки зору професора Франца де Вааля, червоніння людей в незручних ситуаціях – це найбільша прогалина у теорії еволюції людства. Звичайно, техніка припливу крові до обличчя давно відома: людина покривається фарбою, коли судини, які розташовані ближче до поверхні шкіри обличчя, грудей і шиї відкриваються, і посилено наповнюються кров’ю.

Наука досі точно не може визначити, чому крихітні м’язи відкривають ці судини. Їх контролює автономна частина нервової системи, яку людина не контролює.

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet