Суперова пригодницька книжка «Магічне дерево. Червоний стілець»

Натисніть на фото, щоб купити книгу

А що б ви зробили, якби раптово стали чарівником? Ми впевнені, що солодощами та піцею це не закінчилось би, адже є багато добрих справ, які потребують вашої уваги! В передноворічні дні саме час почитати про щось  чарівне. Автор книжки «Магічне дерево. Червоний стілець» Анджей Малєшка обожнює придумувати подібні історії, які живуть не тільки в книжковому форматі. Анджей Малєшка є кінорежисером і сценаристом, тому і книга про магічне дерево успішно екранізована. Що ж, давайте зануримося в магічний сучасний світ і обговоримо, що ж такого незвичайного в цьому сюжеті!

Автор книги Анджей Малєшка

Одного разу в кремезний дуб вдарила потужна блискавка і величезне дерево впало на землю. Щоб деревина не зіпсувалася, люди зробили купу різних предметів, які розійшлися по всьому світу. Ніхто не знав про чудові властивості цього дуба, але кожен предмет мав частинку магічного впливу … в тому числі і червоний стілець, який фігурує в книзі «Магічне дерево. Червоний стілець». Історія веде нас в одну просту сім’ю музикантів з трьома дітьми погодками – Філіпом, Кукі і Тосею. До них чудесним чином потрапляє червоний стілець, який виконує будь-яке бажання. Діти дуже хотіли достатку, тому їх батькам прийшла можливість заробити великі гроші, працюючи музиками на круїзному лайнері. Але умова була жорсткою – цілий рік вони не зможуть бачити своїх дітей. Ох вже ця магія! Як же на це відреагують діти та їхні батьки? Неймовірні пригоди чекають наших героїв, це точно!

Кадр з дитячого фільму

Більше магії, більше пригод, більше бажань … Що може вийти, якщо стілець виконує і хороші бажання, і погані? Адже добро і зло – дві сторони однієї медалі, під назвою «Життя». Для двох людей одне бажання принесе різні результати. Книжка «Магічне дерево. Червоний стілець» розповідає про фантастичні пригоди дітлахів, але в той же час ненав’язливо підводить до найважливіших життєвих цінностей: дружба, любов, сім’я. Їх потрібно плекати і берегти, як зіницю ока. Немає нічого міцнішого сімейних уз, це точно!

Поспішайте придбати новорічні подарунки для юних книголюбів. Якісна дитяча література під ялинку ще нікому не завадила.

Приємного читання.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet