Святкові вироби с паперу та фольги

1

Залишилася фольга від шоколадки? Не поспішайте викидати! З неї можна зробити щось симпатичне! Коли є бажання зайнятися рукоділлям, потрібно негайно це зробити! Творчість не терпить відкладання. Книги по рукоділлю «Листівки до свята» і «Фігурки з фольги» (з покроковими рекомендаціями) допоможуть зробити листівки та сувеніри з простих підручних матеріалів. Блискучі рибки, морські зірки, метелики з фольги прикрасять кімнату дитини у вигляді пано, мобіля чи підвісів на вікно. Фото виробів додається.

2

Як тільки дитина візьме в руки хоча б одну з цих книг, відразу ж згадається подружка, якій потрібно зробити листівку до Дня народження, чи друг, який буде радий получити мобіль з симпатичних блискучих стрекозок. Книги припадуть до душі дівчатам-рукодільницям, педагогам по праці в школі і батькам, які хочуть урізноманітнити дозвілля своєї сім’ї.

3

Навіщо купувати дорогі однотипні листівки? Візьміть будь-який розворот книги «Листівки до свят», і ви знайдете чудові ексклюзивні листівки, які можна легко зробити навіть молодій майстрині. Покрокова інструкція з фото-підбіркою вам в допомогу! Представлені кольори на фото не обов’язкові у використанні. Ви можете створювати листівки будь-якого кольору і форми. Використовуйте папір різної товщини і фактури. В деяких випадках можна використовувати навіть журнальні та газетні сторінки. Найнесподіваніші рішення можуть народитися у вашій голові, дивлячись на основне фото у книзі.

Книги по рукоділлю «Листівки до свят» і «Фігурки з фольги» — відмінна альтернатива комп’ютерним іграм і соціальним мережам! До того ж вони чудово підійдуть в якості подарунка на будь яке свято. Створюйте яскраві фігурки, панно, картини та листівки. Творіть і радуйте своїх близьких людей та друзів!

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet