Сюрреалістична розмальовка під новорічну ялинку

Нарешті « Аніморфия» надійшла в продаж! Ця неймовірна книга-розмальовка заворожує і нагадує сюрреалістичний сон. Дрібні малюночки, ввізерунки переплітаються між собою і виливаються у велику картину. Екстремальна розмальовка-лабіринт припала до душі молоді в усіх країнах світу. Тепер ця казка добралася і до нас.

Аніморфія. Натисніть для перегляду книги

Кербі Розанес – молодий хлопець, автор розмальовки для дорослих « Аніморфия». Вперше ця книга була випущена в 2003 році. Ілюстратор показав, що звичайні каракулі на листку можуть прийняти обриси мультяшних персонажів і стати основою для популярної книги. Адже малював він просто для себе, а зараз ця розмальовка стала мега-популярним проектом у всьому світі. Крім того, малюнки Кербі Розанеса з задоволенням беруть клієнти в тату-салонах.


Розмальовка-лабіринт може стати прекрасним подарунком під Новий рік як для дітей, так і для дорослих. На сторінках книги творчі натури знайдуть «чим поживитися». А для дівчаток підлітків ця розмальовка стане найулюбленішою на поличці з книгами.

Аніморфія. Натисніть для перегляду книги
«Аніморфия» від видавництва «Ранок» нарешті в продажу! Прекрасна ціна і чудова якість – головні складові для популярної розмальовки. Поспішайте запастися подарунками до Нового року заздалегідь!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet