Таємниці від Агати Містері

Натисніть для перегляду книг

Починати читати історії про дівчинку“Шерлока Холмса” можна з абсолютно будь-якої книги, адже сюжетна лінія кожної книги — це окрема історія. Знайомтесь, ім’я цієї дівчинки, що любить розв’язувати заплутані історії, Агата Містері. Вона охоче береться за будь який випадок, бо це пов’язано з таємницями, захованими “скелетами у шафі”, непередбачуваними поворотами та неочікуваними зустрічами.

Агата Містері_4

Автор книг про Агату Містері має псевдонім — Стів Стівенсон. А справжнє його ім’я — Маріо Паск’юалотто. Він італієць, а за професією — психолінгвіст. Працював у Болонському університеті, брав участь у дослідженнях, що вивчають формування культурної ідентичності через психологію розповіді. Зараз Маріо зайнятий в основному художньою літературою для дітей. Крім написання книжок, займається методами творчого навчання. Його девіз: “Кожна людина – красива історія”. А сім’я — одна з найважливіших сторін життя у Маріо Паск’юалотто.

Агата Містері_1

Окрема подяка автору за книги, в яких він дає пояснення про героїв кожної історії. Це дуже зручно. Беріть будь-яку книгу з серії, і це буде окрема сюжетна лінія, а головна героїня залишиться завжди впізнаваною. Наявність інтригуючого сюжету для юних читачів, швидкий розвиток дії не дадуть дитині заснути під час вечірнього читання. А динамічне розкриття сюжету має досить цікавий розвиток – тут багато помилокових наведень, невірних думок і омани. Власне, саме шляхом проб і помилок наші герої дійдуть до фіналу. Незважаючи на те, що ми точно впевнені – в кінці все вирішиться, детектив, читається досить легко. 128 сторінок проковтнути можна за годину, якщо не менше – з урахуванням, що тут ще є і ілюстрації.

Агата Містері_2

Пустотливий характер героїв на чорно-білих зображеннях переданий просто чудово. Можливо, читати сюжет за ілюстраціями вам сподобається не менше, ніж читати саму книгу. Текст досить простий, не обтяжений ніякими метафорами-порівняннями, перед нами чіткий сюжетний твір, де автор зосереджується на дії своїх героїв, а не навколишній обстановці. Агату Містері, до речі, часто називають “майбутньою письменницею” – і це дуже забавно, бо автор упевнений, що Агата нею стане, інакше не став би так писати. А нам, читачам, до того, коли Агата стане письменницею, ще багато історій треба прочитати.

Агата Містері_3

Звичайно, якщо ви або ваша дитина любите сучасний світ і різні технології – можете звернутися до Агати Містері, і вона проведе вас по неймовірним сюжетам Стіва Стівенсона. Ми відсилаємо книги не тільки по Україні. У нас існує і міжнародна доставка, якою ви теж можете скористатися.

Приємних і корисних вам покупок!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet