«Ташенька і кактус» – світовий успіх з Харкова

728696_main

Слава Шульц. Автор та ілюстратор книги

Нестандартне виконання книги «Ташенька і кактус» викликав загальний ажіотаж не лише в Україні, але і у всьому читаючому світі. Юна художниця Слава Шульц створювала книгу в якості своєї дипломної роботи. Її серйозний підхід негайно позначилася на цьому проекті — відразу і автор, і книга знайшли шалений успіх! Для видавців це біло справжнім експериментом, який виявився дуже успішним. «Ташенька і кактус» — книга для малювання, читання і роздумів. Як прийшла ідея створити таку книгу, як автор малювала і писала дивовижну історію, ми поділимося в цьому огляді.

3

У маленької дівчинки, яка любить мріяти, з’являється новий незвичайний друг. Це кактус. Але з настанням темряви, він перевтілюється в смішного їжачка. Ташенька, головна героїня книги, має свій прообраз. Автор книги Саша Шульц розповіла, що для створення образу дівчинки їй знадобилося зробити справжній кастинг серед маленьких діток. Відповідну дівчинку вона шукала досить тривалий час, і знайшла в дитячому садку, в якому працює її мама.

2

Та обстановка кімнати, що зображена в книзі, не тільки красива картинка, але і внутрішній світ малятка. Крім того, це найскладніша ілюстрація, над якою працювала студентка. Адже куди не глянь, промальована кожна деталь — іграшки, полиця з книгами, маленький будильник, плюшевий ведмедик… На створення цієї краси у художника пішов цілий місяць. Придивіться до елементів ілюстрації — промальований кожен образ, кожна тінь і сонячний зайчик. Автору вдалося передати настрій кожного елемента. Все таке живе і справжнє!

728697_main

Слава Шульц. Робочий процес

Книгу надрукували на спеціальному папері, привезеного зі Швеції. Відкриваючи кожну сторінку, читач відчуває глибину і теплоту кольору. Сторінки не мають холодного і гострого глянсового блиску. Якісний папір максимально точно передає насиченість ілюстрацій, зроблених олівцями. Завдяки паперу олівцеві малюнки не розгубили свою природність. За словами видавця, техніка виконання книги складна — спочатку на папір наноситься малюнок, а потім цей папір наклеюється на картон і зшивається в книжковий блок. Самі ілюстрації розмальовані не до кінця, тому є можливість розфарбувати малюнки на свій смак.

6

Формат подачі тексту теж дуже цікавий: він захований у кожній деталі книги (в конверті, в коробці, що імітує олівці тощо). Загалом, видавець і автор домовилися про нестандартний підхід створення книги. Книга «Ташенька і кактус» побувала на виставках у Львові, Києві та Болоньї. За дуже короткий час книга потрапила в ТОП-6 видань України, обійшовши тисячі конкурентів. Фахівці найбільшої книжкової виставки Європи, що проходить у Франкфурті, визнали її найкращою у світі! А Слава Шульц зараз працює над продовженням чудової історіїї.

4

Тому, поки кипить робота над створенням наступного шедевра, пропонуємо забрати собі красуню-книгу «Ташенька і кактус», виконану українською мовою, або російською.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet