Подарункове видання “Українські казки”

Ця чудова книга з унікальними 2D-ілюстраціями підкорила не лише Україну! Про художницю Катерину Разінькову дізналися в Європі, і вдячні відгуки на адресу її ілюстрацій пишуть вже на просторах інтернету. Книга «Українські казки» вийшла в цьому році і відразу розійшлася багатотисячними тиражами по всій нашій країні! Добре і неймовірно красиве подарункове видання розповідає невідомі фольклорні казки, які передавалися з уст в уста нашими предками. Мудрість стародавніх казок ллється з кожного слова, кожного образу. До речі, образи в книзі досить цікаві і прості — це тварини, птахи, риби, які роблять такі ж вчинки, як і люди, а дітям саме такі образи найзрозуміліші.

MHrit5vozoo


Катерина Разинькова молода і перспективна харківська художниця. А ось, як вона сама про себе розповідає:

Hz63XkpgsXc«Коли мені було 5 років я хотіла стати міліціонером, всі сміялися, а я рятувала кішок від собак! У 8 років – балериною і відвела мене бабуся на хореографію. До речі, вона єдина хто підтримав цю супер ідею з танцями, а можливо, я їй просто набридла бігаючи по квартирі. Спасибі ей за це! Не пропустила жодного виступу! А в 17 років – художником. І я пішла сама! Йшли роки, а нічого зі своїх захоплень я не кинула, танцюю і малюю досі, дві найбільш улюблені справи на світі! Тільки ще додалася любов до екстремальних видів спорту (сноуборд, ролики, скейт), з-за того, що можна стрибати, це ж майже як літати. Іноді я пишу казки, може коли-небудь зважуся і опублікую їх. 2D ілюстратор – це моя професія. Взагалі, найважливіше, щоб робота була, не роботою, а захопленням, ось у мене вона саме така!».

_MA93_ezQys
А найцікавіше в ілюстраціях до «Українських казок» розкриємо прямо зараз! Багато хто помітив, що кожен персонаж не має того «нальоту» шароварщини, який всі чекають, розкривши книгу з казками про Україну. Образи настільки індивідуальні, що мають, як мінімум, свій характер, а якщо брати по максимуму, то і цілу біографію. При цьому, жоден персонаж не вибивається із загальної канви казок. Це називається — талант.

5okyZGOY2PA

Дивно, красиво і дуже стильно опрацьовані ілюстрації, кожну з яких можна вважати окремою картиною. У Харкові проходив фестиваль під назвою «Kharkiv BookFest-2016», на якому була виставлена експозиція ілюстрацій кількох художників. Серед них були роботи і Катерини Разиньковой. Це не просто ілюстрації — це титанічна праця і величезна любов до всього, що тебе оточує!

D197bV29k-o

Книгу «Українські казки» можна придбати не тільки дітям. Заради колекції симпатичних, по-домашньому затишних і незвичних ілюстрацій, дорослим просто необхідна ця книга. Відправляємо Укрпоштою та Новою поштою (операторами перевезень по Україні) і в будь-яку країну світу!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet