Увага! Оновлено весь асортимент книг!

Милі дівчатка, а також їх батьки! Ось і прийшла пора зустрічати спекотне літо: довгоочікувані канікули, сонце, річка, поїздка до бабусі в село, друзі й подружки, з якими не бачилися «100 років», а найголовніше – вільний час, коли деякі мрії стають реальністю!

Поспішаємо повідомити, що весь асортимент книг повністю оновився.

Тепер юні читачки зможуть з головою зануритися у світ літератури, яка підібрана фахівцями за віком та інтересами. Ми впевнені, що захоплююча художня література, а також розмальовки, енциклопедії, книги з рукоділля і творчості допоможуть урізноманітнити літнє дозвілля. А непогожі дні стануть не такими вже і похмурими з представленими книгами різних видавництв.

Поспішайте переглянути оновлений асортимент в рубриці «Найкращі книги для дівчат». Можливо, ви хотіли освіжити свою бібліотеку книгами для позакласного читання, тоді ласкаво просимо на сайт Lolabook.com.ua і ви знайдете саме те, що шукали довгий час. Рубрика «Найкращі книги для дівчат» буде періодично оновлюватися, таким чином, все більше і більше цікавих історій ви зможете дізнатися з нових книг за цей літній час.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet