Велика любов з маленької книжки

IMG_88591_2

«Маленька книжка про любов»це книга про доброту, про першу закоханість і про мрії, які неодмінно повинні збутися. Наш герой чекає свого тата, якого забрали на війну охороняти кордон. Фред (так звуть головного героя) забирається в шафу, де висить батьківський одяг, і розмовляє з вентилятором, чекаючи від нього відповіді. Рекомендуємо до прочитання цю пронизливу повість з 9 років. Книга надрукована українською мовою.

Маленька книжка про любов_6

Шведський письменник Ульф Старк дебютував в якості письменника в двадцятирічному віці. Але тоді він писав книги для дорослих. А ще через двадцять років, він став писати дитячі твори. Йому так сподобалася ця ідея, що він вирішив присвятити свою творчість тільки дітям! Ульф Старк є не тільки дитячим письменником, але і сценаристом. Його книги завоювали вагомі міжнародні нагороди, а письменник вважається «літературним спадкоємцем» Астрід Ліндгрен.

Маленька книжка про любов_9

Ульф Старк вміє писати про складні речі так просто, що це зрозуміло не тільки дітям, але і дорослим. Він вміє поговорити з дітьми через книгу про дружбу і кохання, про ненависть і прощення, про мудрих дітей і безпомічних батьків, про труднощі дорослішання і набуття себе в цьому житті.

Маленька книжка про любов_8

У кожному творі Ульфа Старка звучить дитинство — різне: веселий, трохи бешкетний і місцями сумна. Книга «Маленька книжка про любов» – не виняток. Його сюжет зрозумілий і простий. Атмосферні ілюстрації Марії Фоя передають переживання головного героя і його матері. У своїх малюнках художниця використовує кілька технік і фактур, з’єднує фарбу, олівець і комп’ютерну графіку.

Маленька книжка про любов_7

Мила книжка про любов розповідає про любов до матері, до батька, про першу любов хлопчика до його однокласниці, про любов до життя і чудес під Різдво, які обов’язково збудуться. Настрій книжки «Маленька книжка про любов» передає читачам світло і любов, емоції дитячих переживань і співпереживання до його сім’ї.

Приємного читання, друзі!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet