Весняні блокноти-антистрес для веселих та креативних

Серія чудових блокнотів з контурами для малювання порадує дівчат своїми новими сюжетами. Автори постаралися і для кожного темпераменту підібрали малюнки під любий настрій. Розфарбовуй їх на природі, на перерві між уроками, в саду і парку, в метро або навіть у подорожах.

Якщо ти креативна, на тебе чекають хитромудрі візерунки. Бери чорну гелеву ручку і додавай свої елементи до готового малюнку. А після, розфарбуй кольоровими олівцями чи кольоровими ручками, в монохромному або поліхромному стилі. Малюй скрізь і всюди, як тільки випаде вільна хвилинка. Це так весело, коли нудна чорно-біла картинка набуває живого насиченого кольору!

Для сміливих і стильних представлений антистрес-блокнот з дивовижними ілюстраціями. Розфарбовувати гелевими ручками, акриловими фарбами або олівцями одне задоволення! Безліч малюнків з дрібними деталями заворожують, однак, не можна сказати, що деталі занадто дрібні, їх все-таки можна розфарбувати гостро-заточеним олівцем. Крім того, в блокноті можна залишити свої нотатки.

Квіткові мотиви завжди присутні в розмальовках для ніжних і дивовижних дівчат! Це так мило – розфарбовувати квіточки і метеликів. Але, як саме їх розфарбувати, надати колір ілюстраціям в реалістичному стилі або додати фантасмагорії? Спробуй поєднання незвичайних кольорів, гру світла й тіні, додай кілька штрихів. Це буде твій стиль і твоє бачення, адже ти художник!

Дівчата, творіть, малюйте, співайте, танцюйте! Бути модною, яскравою, стильною, милою і ніжною легко, адже у вас такі чудові блокноти-антистрес на будь-який випадок і настрій!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet