«Відьми» – смачний читацький коктейль з жахіття, гумору та містики

vidmy_1

Це казка. Але не та добра казка, яку читають дітям на ніч. Ця історія схожа на ті, що розповідають про «чорну-чорну кімнату». І тільки норвежець може написати про самих натуральних відьом, їх магічні ритуали і злі чари. Історія починається з автокатастрофи, в якій гинуть батьки хлопчика, нашого головного героя. Він переїжджає жити до своєї бабусі, яка так любить свого онука, що вирішила убезпечити його і навчити розпізнавати відьом серед звичайних людей. Але ці знання не вберегли хлопчика — його зачарували… Книга «Відьми» — натуральна страшилка, яка, втім, написана досить простою мовою і читається на одному диханні. Проте, окрім всякого жахіття, тут є над чим посміятися.

vidmy_4

Практично всі ідеї творів Роальда Дала виникли в його шкільні роки, але були оформлені в дитячі книги набагато пізніше. Спочатку він писав тільки для дорослих, та вважався майстром чорного гумору. А ось за створення дитячих книг він взявся у віці сорока років, коли у самого з’явилася перша дочка. Роальд Дал не хотів друкувати дитячі історії, але дружина його вмовила, і автор відніс свої рукописи у видавництво. Так з’явилися «Чарлі і шоколадна фабрика» (1964), «Відьми» (1983), «Матильда» (1988) і т. д.

vidmy_3

Анжеліка Х’юстон – головна відьма фільму

Казка «Відьми» була екранізована в 1990 році кінокомпанією Warner Bros. Pictures. Головні ролі зіграли Анжеліка Х’юстон (х. ф. Сімейка Аддамс), Джасен Фішер (х. ф. Капітан Крюк), Роуен Еткінсон (х. ф. Містер Бін). Фільм мав великий успіх, оскільки основою був дуже якісний матеріал.

vidmy_6

Роальд Даль в творчому процесі

Книги з дитячими творами Роальда Дала увійшли до списку 200 кращих книг за версією BBC. Багато творів автора мали масу нагород. Що стосується книги «Відьми», то вона була нагороджена особливою премією від Федерації дитячої книги Америки, а ще вона отримала визнання на World Fantasy Convention за прижиттєві досягнення. Через пару років, книга «Відьми» отримує нагороду на Австралійському книжковому конкурсі, а слідом, на Міжнародній Раді по книгах для молоді – нагороди за норвезький і німецький переклад.

Ваш вибір може визначити почесне місце цій книзі серед ваших книжок. Фентезійна історія «Відьми» обов’язково стане родзинкою бібліотеки і, показуючи гостям свій читацький куточок, чекайте питань про це видання.

Приємних покупок, друзі!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet