Вітальні листівки до свят

З Великоднем!

Друзі! Погодьтеся, що будь-яке свято стає удвічі приємним, коли ми разом із подарунками вручаємо ще й вітальну листівку. Її можна виготовити самому, а можна придбати чарівну листівку з віконцями. А що в цих віконцях? А це сюрприз! Запрошуємо познайомитися з асортиментом чудових листівок серії Fine Art.

Знайомтеся, листівки серії Fine Art

Листівки_4

Факти з їсторії вітальних листівок:

Вітальні листівки почали дарувати давним-давно! І, здається, це сталося задовго до того, як про це офіційно заявили. Наприклад, у Франції листівки малювали солдати під час Франко-Прусської війни. Папір для листів вважалася крайнім дефіцитом, тому солдати писали на шматочках картону. А щоб хоч трохи підняти настрій, на одній стороні вони малювали малюнки, а на іншій — писали лист і відсилали своїм рідним і коханим. Нажаль, до нашого часу такі листівки не дійшли.

Листівки_1

В Англії першу листівку зробив Генрі Коул. Це була перша листівка, надрукована на виробництві для поштових відправлень. Він займався питаннями промислового дизайну, під псевдонімом Felix Summerly написав кілька дитячих книг і став першим засновником виставки промисловості всіх народів світу, а дохід з цієї виставки направив на розвиток науки і художньої освіти.

Листівки_2

Перша листівка Генрі Коула

Був час, коли листівки стали настільки популярними, що їх почали колекціонувати. Дивно, але перші листівки 1890х років проходили жорстку цензуру і випускалися виключно з видами Москви. Взагалі, листівка — це відкритий лист. І поки вона дійде до адресата, його будь-хто може прочитати. Зараз не прийнято відправляти відкриті листи, навіть з вітальною тематикою. Тому листівку можна вручити безпосередньо на торжестві, або надіслати у конверті.

Листівки_3

Приємних вам святкових клопотів та корисних покупок!
Вітальні листівки чекають на вас!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet