Продовжимо космічну тему. Всесвіт для дітей. Який Він? Чи є у нього початок та де він закінчується?

Вселенная_1

Кожна дитина, дивлячись на нічне небо, задавалася питанням: звідки взялися зірки і як вони там тримаються? Що таке Всесвіт і чому Чумацький шлях так називається? Юнатан Ліндстрем, автор книги «Вселенная для детей в рассказах и картинках», дуже доступно і легко розповість про всіх астрономічні явища, у тому числі він торкнеться найголовнішого питання — де закінчується Всесвіт?

Вселенная_2

Юнатан Ліндстрем живе у Стокгольмі з дружиною і двома дітьми. Він народився в 1962 році і пишається тим, що бачив висадку людини на Місяць, звичайно, по телевізору.

Вселенная_3Він археолог і написав кілька статей для науково-популярних журналів і книг. Ліндстрем вважає себе астрономом-аматором — особливий інтерес у нього викликають планети Юпітер і Марс, а також Чумацький шлях. Однак, він вважає себе учнем всіх наук. Йому подобається виступати в ролі посередника і ділитися знаннями — так і народилася ця чудова книга для дітей і підлітків.

Ліндстрем каже, що його полонить наука, тому що це шлях до відкриттів, постійного розвитку, звичайної мудрості та цікавих фактів. Наука з майстерністю, витонченістю і безпосередністю дає можливості для отримання нових знань, вона також відкриває кумедні та іноді дивні деталі, щоб зрозуміти фундаментальні і серйозні питання. Крім усього іншого, хочеться відзначити, що автор є лауреатом медалі Карла фон Ліннея. Ця нагорода щорічно присуджується Асоціацією шведських бібліотек одному або кільком письменникам, які протягом попереднього року написали книгу пізнавальної тематики, адресованої дітям та юнацтву.

Вселенная_4

Книга виконана в старих добрих традиціях: тверда обкладинка, яскраві ілюстрації на кожній сторінці і захоплюючий зміст! Це видання випущено російською мовою. Якщо ви хочете, щоб дитина захопилася пізнавальним читанням і полюбила процес дослідження, — книга «Вселенная для детей в рассказах и картинках» саме для такого малюка! Ваше замовлення буде дбайливо упаковане і доставлене за вказаною вами адресою. Якщо хочете зробити відправку в іншу країну, ми з радістю запропонуємо вам таку послугу «Міжнародна доставка». Бажаємо вам приємних і корисних покупок!

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet