«Викрадач вічності» для кожного підлітка — життєва містична абетка

vykradach-vichnosti_1

Книгу «Викрадач вічності» можна позиціонувати, як фентезі для підлітків, але по суті — це сувора казка. Історія починається з того, що хлопчик Харві сумує за новорічними святами, що вже пройшли, та за літом, що буде не скоро. Якимось містичним чином йому зустрічається людина, що пропонує відправитися в Країну Вічних Канікул, де можна веселитися, грати і відпочивати нескінченно. Про такий подарунок мріє кожна дитина. Харві, не роздумуючи, погоджується і потрапляє в незвичайний будинок. Там кожен день весна і літо, там повно подарунків під ялинкою і веселощів на Хеллоуїн. Однак, Харві починає розуміти, що за цей «дитячий рай» потрібно заплатити певну ціну. Але яку?

Основна тема роману — управління людиною за допомогою його вад: ліні, жадібності, байдужості і страху. Загалом, якщо людина не ставить питань, його простіше обдурити і їм легше управляти. Якщо в свідомості людини посіяти страх, то цією емоцією теж можна підкорити когось. Жадібність — порок, завдяки якому людина перестає просувати свої переконання, і через якийсь час вже їм управляють жадібні мотиви. Але якщо перемогти ці пороки, у людини «розкриваються очі на багато речей.

vykradach-vichnosti_2

Клайв Баркер. Автор

З перших рядків видно, що автор писав книгу всією душею! Клайв Баркер приступив до написання «Викрадач вічності» за рік до свого сорокаріччя. І зробив він це не заради грошей. На той момент Клайва Баркера знали як відомого письменника-фантаста і режисера-постановника. Навіть «король жахів» Стівен Кінг відгукнувся про Клайва Баркера, як про «майбутнє хоррора».

vykradach-vichnosti_3

Іва Михайлян. Ілюстратор

Книга «Викрадач вічності» була написана за три місяці і розійшлася величезним тиражем в півтора мільйона примірників. Права на екранізацію дісталися студії «Disney», а сама книга стала в один ряд з «Алісою в Країні Чудес». Варто відзначити, що книгу «Викрадач вічності» Міністерство освіти Великобританії внесло до списку обов’язкової літератури з позакласного читання для середньої школи. Хоча б заради цього факту варто було колись написати книгу, не отримавши за неї ніякого гонорару. Сьогодні Клайв Баркер переїхав з Ліверпуля і живе в Беверлі Хіллз, найдорожчому районі Лос-Анжелеса.

Нагороди Клайва Баркера:
1985 «Всесвітня премія фентезі», Переможець в розділі «Кращий Збірник»
1988 Фестиваль Fantasporto. Приз критики
1991 Кінофестиваль в Аворіаз. Спеціальний приз журі за розділом «фантастика».
1991 Звання гранд-мастер від Асоціації письменників жахівЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet