Вишивка на корковій основі

Вишивка на корковій основі_2

Вишивка на корковій основі — це красиво, незвично, дуже зручно і оригінально. Погодьтеся, рукодільницям завжди хочеться спробувати нові техніки та матеріали. Вишивка на корковому полотні дозволяє з головою поринути у світ творчої навіть недосвідченим новачкам. В процесі вишивки вийти за краї малюнка неможливо, адже його супроводжує зручна перфорація (ви не помилитеся при підрахунку стібків). Тепла колірна гамма і приємна на дотик фактурна основа не відпускає до самого фіналу вишивки!

Чого тільки не придумають виробники рукодільних матеріалів, щоб утримати свого клієнта. Але вишивка на корковій основі — це щось фантастичне! Все, що необхідно для цього проекту, є в наборі: канва, декоративні елементи, нитки, голка і детальна інструкція. Потрудитися доведеться не одну годину, можливо і не один день, але готова робота вражає!

Автор, який розробляв цю картину, придумав і окантовку. Її можна вишити або залишити як є, прикривши краї картини декоративною рамкою. При роботі над цією композицією краще всього використовувати лампу для рукоділля, щоб подбати про зір. За відгуками рукодільниць, ця картина вимагає уважності, незважаючи на перфорацію. Коркова тканина має фактурні поглиблення, тому голку потрібно контролювати. Великим плюсом роботи є висока щільність канви, тому її можна і не фіксувати у п’яльцях.

Одним словом, якщо у вас є на прикметі рукодільниця, сміливо даруєте їй набір для креативного рукоділля. Якість матеріалів і оригінальність проекту приємно здивують володарку такого набору.

Приємних вам покупок!

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet