Яскраві і модні клатчі в стилі “Антистрес”

Дівчата, а давайте проведемо канікули весело та з користю! Хочемо розповісти про шикарну новинку — оригінальні пенали-розмальовки. У творчий набір входить все необхідне: фарби, блискітки, пензлик і докладна інструкція. Отже, почнемо.

art-004177_1

Саме час відпочити від шкільних буднів і почати розфарбовувати в своє задоволення. Пенал-розмальовка за своїми функціями нагадує сумочку-клатч, а малюнок на поверхні виконаний в техніці «Антистрес». Таким чином, ви не просто розмальовуєте, ви відпочиваєте розумово і фізично. Розкрийте свої таланти в малюванні, адже на пеналі тільки контур малюнка. Зафарбовуючи пропонованих персонажів, ви виховуєте в собі почуття кольору, гармонійність в підборі відтінків і свободу в діях. Пенал-розмальовка — ідеальний варіант для самореалізації у творчості.

art-004178_1

Візьмемо, хоча б, клатч-пенал «Сова» — на ньому зображено стільки різних характерних персонажів, що підбирати колір для кожної з них — досить захоплюючий процес! Це так кумедно і весело, що розфарбовувати хочеться все більше і більше. Одним словом, дизайн клатча залежить повністю від вас, дівчата!

art-004178_2
Набори для творчості з розмальойвування пеналів — відмінна ідея для подарунка. А приводом для сюрпризу може послужити, наприклад, закінчення школи з хорошими оцінками, перемога в дитячих змаганнях, перший раз в перший клас, перехід в середні та старші класи, поїздка в село або на море і т. д. В кожному класі є «батьківські трійки», які вигадують подарунки для дітей. Придбати набори на весь клас — відмінна ідея! Адже це не тільки прекрасна задумка для дозвілля, а ще й хороша економія — безкоштовна доставка від 400 грн. Крім того, ми зможемо відправити замовлення на будь-яку адресу — і по Україні, і закордон. Умови міжнародної доставки можна подивитися ТУТ. Ласкаво просимо і приємних покупок!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet