…Нехай щастить! З любов’ю, Обрі

img_58631_2

«З любов’ю, Обрі» — книга-відродження, що дає надію. Біда стукає в двері тоді, коли цього найменше очікуєш. Головна героїня, школярка одинадцяти років, намагається впоратися з тим, що автокатастрофа забрала життя батька і сестрички, а тут ще й мама кинула її, поїхала, не зумівши змиритися з горем. Що буде з Обрі після втрати? Та радість, що була, повернеться чи вона пішла назавжди? Книгу варто прочитати хоча б для розуміння, що потрібно жити тут і зараз, отримуючи задоволення від спілкування зі своїми рідними.

syuzann-laflerМолода письменниця з Америки Сюзанн Лафлер дуже тонко описала метання Обрі, не вдаючись в сумні подробиці. Кілька життєвих замальовок з щасливого минулого дівчинки було достатньо, щоб читач глибоко співчував їй до кінця книги. Сюзанн Лафлер настільки майстерно підійшла до створення цієї історії, що, читаючи її, ти береш участь у долі головної героїні.

Ця книга про любов і силу духу. Обрі любила свою сім’ю. У житті дівчинки сталася трагедія, і в її серці утворилася величезна «чорна діра», куди провалюються і безповоротно зникають безліч спогадів: сестри вже не зможуть разом дружити, сваритися, миритися і пустувати, разом обняти батька і поділитися один з одним чимось особистим. Насправді, катастрофа сталася з вини матері (вона була за кермом у той день). Можна зрозуміти і її. Мати пішла від Обрі, тому що їй було нестерпно бачити все, що оточувало колись щасливу сім’ю. Обрі трохи ревнує маму до своєї загиблої сестри. Знаєте, якщо в сім’ї декілька дітей, то якійсь дитині обов’язково здається, що батьки не так сильно люблять її, ніж брата або сестру. Так вийшло і з Обрі.

Ця книга про підтримку. Для Обрі такою підтримкою стала бабуся. Тактовна, повна любові і турботи жінка щодня повертає до життя свою онуку та її маму. Психологічні трюки від «потрібно відвідати душ» до «треба б сходити в школу», знайомство з новими друзями – це ті прості завдання, які дозволяють не занурюватися Обрі в пітьму горя. Як сказала Обрі, – «…ми всі не більше, ніж Божі акваріумні рибки. Люди плавають, а потім перестають плавати». Підтримкою стають і листи, в яких Обрі розкривається і отримує полегшення, частково позбавляючись від втрати сумного вантажу.

Зараз мало дитячих книг, в яких піднімається тематика втрати близьких. А діти все-таки переживають такі гіркі моменти. «З любов’ю, Обрі» – психологічно вибудована книга-допомога. Рекомендуємо до прочитання і дорослим. Це важливо, коли є любов і підтримка. Від наявності цих складових душа не зламається, вона все витримає, як стійкий олов’яний солдатик.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet