Must Read сезону «З Новим роком, Діду Морозе!»

z novym rokom didu moroze_1

Натисніть на фото, щоб купити книгу

Це сама неординарна книжка про Діда Мороза, яка потрапляла нам на очі. Валерій Роньшин – майстер дитячого детективу, і книга «З Новим роком, Діду Морозе!» пряме тому підтвердження. У цій історії Дід Мороз виступить в несподіваному іронічному образі. Він буде крутим, смішним, придуркуватим і добрим, як і годиться бути сучасному Дідові Морозу. А ви знали, що насправді Дідів Морозів дуже багато? Ні? Тоді ця книжка точно для вас! Читайте і робіть відкриття!

z novym rokom didu moroze_2

За весь час існування Діда Мороза, чого тільки з ним не траплялося – навіть трохи шкода його! Але якщо ви хочете дізнатися про найсмішніші і непередбачувані історії, тоді вам сюди – книжка «З Новим роком, Діду Морозе!» віднесе в свої фантастичні лабіринти. А з цих лабіринтів вийти зможе тільки Дід Мороз. Сенс і зашифрований підтекст заплутаного сюжету пояснити дитині зможе тільки дорослий.

z novym rokom didu moroze_3

Не дивлячись на те, що книжка дитяча, вона написана за всіма законами детективного жанру. Тобто ви побачите зав’язку, кульмінацію, заплутане розслідування і розв’язку. Якщо вам, дорослий друже, стало сумно і нудно, почитайте книжку «З Новим роком, Діду Морозе!», і поганий настрій як рукой зніме. Роньшин – той автор, який із задоволенням пише і для дорослих, і для дітей. У своїх дитячих детективах він спілкується з юним читачем нарівні, як з дорослим. Тому, читайте Роньшина, дорогі дорослі.

z novym rokom didu moroze_4

Книжка «З Новим роком, Діду Морозе Сповнена доброї веселої фантастики, а український художник Радна Сахалтуєв доповнив новорічну тематику неперевершеними ілюстраціями. До слова, цей художник в свій час малював мультфільми «Доктор Айболить» і «Острів Скарбів». Це він став одним із засновників сучасної української мультиплікації, та має звання Заслуженого і Народного художника України! Тандем автора і художника показав себе з найкращого боку – хвацько закручений сюжет і комічні персонажі обросли соковитими неповторними художніми образами. Мі впевнені, що іншої такої книжки навряд чи знайдеться!

Читайте Роньшина, дорогі! Це зробить ваш день і ваш новорічний настрій!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet