Крутецька книга Марціна Щигельського «За синіми дверима»

Za siními dverima_0

Іноді так трапляється, що чіткі плани на життя раптово міняються, і ти нічого не можеш з цим вдіяти. Круто змінюється все життя. Так сталося і з головним героєм книги Марціна Щигельського «За синіми дверима». Хлопчисько, якому ледь виповнилося дванадцять років, і подумати не міг, що з ним станеться щось подібне. Літо, канікули, мама, щастя, весела дорога… автокатастрофа, тьма, біль втрати … і серед усього жаху відбуваються дивовижні речі. А починається все з синьої двері в особняку суворої тітки.

Za siními dverima_1

Нова книга польського автора Марціна Щигельського «За сінімі дверима» стала популярною в Україні майже миттєво. Про неї можна сказати так: «Ого, хвацько закручений сюжет!» Або «Ось це фантастика!». Круто написана, якісно переведена і читається на одному диханні! Історія, про велике кохання між матір’ю і сином розповідає про те, що навіть після страшної аварії ця любов завжди буде жити в серці головного героя. Отже, після аварії Лукаш потрапляє в лікарню, а звідти в пансіонат своєї тітки Агати. Але звикнути до нового життя він не може: він не знаходить спільної мови а ні з тіткою, а ні з іншими дітьми. Ця емоційна метушня – тільки початок.

Za siními dverima_3

Кадр з однойменного фільму

У пансіоні Лукаш знаходить загадкові сині двері, які можна відкрити після особливого стукоту. Наш головний герой очам не вірить, адже ці двері ведуть в паралельний світ. Він бачить рідкісної краси сад, де між сріблястими деревами літають якісь дивні створіння – чи метелики, чи пташки. День у день Лукаш навідується в сад, який здається найбезпечнішим куточком. Він заходить все далі, досліджуючи кожен сантиметр незвичайного місця. Потім з’являються друзі (ті самі, що були його недоброзичливцями) і найстрашніший кошмар – Кривавець, який хоче знищити звичний світ підлітків. Книгу варто прочитати всім любителям фентезійного жанру – соковитий сюжет, різкі повороти, як на американських гірках, опрацьовані персонажі і божевільні описи потойбічних світів. Майстерності автора ставлю великий плюс за несподіваний фінал!

Za siními dverima_2

Марцін Щигельський

Щодо Марціна Щигельського, то він не відразу вирішив стати дитячим автором, хоча давно мріяв про це. Чоловік відповідально підійшов до вирішення питання: спочатку він повинен був натренувати на книгах для дорослих. Вивчивши дитячу психологію, Марцін Щигельський однією ногою повернувся в дитинство, а другий залишився відповідальним дорослим, і тільки потім приступив до написання першої книги для дітей «Омега». Другою книгою стала «За сінімі дверіма» (2010 рік), яка лягла в основу однойменного польського фільму (2016 року).

Za siními dverima_4

Кадр з однойменного фільму

Хочеться, що б Щастя стало нескінченною історією. Але так буває не завжди. І коли настане переломний момент в житті, потрібно просто постукати в двері, які обов’язково відкриються.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet