Занурюйтесь в дослідження новинки “Епоха динозаврів”

Натисніть на фото для замовлення книги

З’явилося пекуче бажання досліджувати стародавній світ? Спробуйте почати з книги «Епоха динозаврів». Незвичайне і захоплююче видання повно всіляких фактів про життя стародавніх тварин. Книга має зручний навігаційний розділ, за допомогою якого будь-хто знайде цікаву для себе тему. Адже привабливих тем в цій книзі дуже багато!

Книгу про динозаврів придумав не просто дитячий письменник. Стівен Брусатті є чинним палеонтологом, що вивчає будову і життєдіяльність найдавніших тварин, вимерлих багато тисяч років тому – динозаврів. В результаті спільної творчості автора з художником Даніелом Честером, книга «Епоха динозаврів» має об’ємний візуальний ряд. Тепер це не просто сухі факти про доісторичних тварин.

Пориньте в феєричний доісторичний світ і подивіться, як виглядали величезні страхітливі тварини того періоду. На самому початку книги ви побачите, як виглядала наша планета в цілому – де знаходилися материки і який був клімат, чому динозаври видозмінювалися, пристосовувалися і, врешті-решт, вимерли.

Автор і художник вельми незвичайні особистості. Наприклад, Стівен Брусатті консультує ВВС в наукових питаннях палеонтології, а кіностудія «20th Century Fox» користувалася його знаннями при зйомках фільму «Прогулянки з динозаврами». Що стосується художника Деніела Честера, то він заснував свою студію анімації, яка знімає мультфільми, рекламні ролики та фільми. В ній проводяться і уроки малювання, щоб учні будь-якого рівня підготовки полюбили цей вид творчості всією душею.

Книга «Епоха динозаврів» прекрасно ілюструє життя в Юрський і Крейдяний період. Це як машина часу. Раз, і ти гуляєш серед тварин-велетнів. Інтуїтивно зрозумілий рубрикатор пропонує познайомитися з хижими та травоїдними дино-представниками. Цікава кольорова гамма робить це видання трохи незвичним, а обкладинка має приємну на дотик тканинну фактуру.

Нехай саме ця книга стане провідником у світ доісторичних тварин і початком цікавої подорожі в епоху динозаврів.
Приємного читання, друзі!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet