Знайомтеся, це Кейті Карр!

Знайомтеся, це Кейті Карр. Вона живе на сусідній вулиці, тому дістатися до її будинку можна всього за кілька хвилин. І якщо ви потрапите до неї в гості, гарний настрій вам забезпечено! Вона мила, розумна і досить прозорлива, щоб кожен день виплутуватися з халеп, в які потрапляє сама і дає потрапити іншим.

Натисніть для перегляду книг

Прототипом Кейті Карр є сама письменниця – Сьюзен Кулідж. Практично всі історії, які описані в книгах, взяті з життя автора. Вона росла жвавою дівчинкою в оточенні трьох сестер і двох братів і, можна сказати, що заводієм у всіх пригодах була саме вона. Ще з дитинства її письменницький талант був яскраво виражений – Сьюзен могла годинами розповідати дітлахам складені нею історії і страшилки. Той факт, що Сьюзен Кулідж стала дитячим автором, швидше природне продовження її яскравого життя. Але найцікавіше далі – автора серії книг про непосидючу Кейті звуть зовсім не Сьюзен Кулідж, а Сара Чонсі Булей. І її твори є не тільки надбанням американської читаючої аудиторії. Книги продаються у багатьох не англомовних країнах.

Книги Сьюзен Кулідж зачіпають різні теми, цікаві дітям і підліткам. Наприклад, вічне питання про те, яке це бути дорослим і як швидше ним стати. Або, як зберегти любов. Книги про Кейті Карр допоможуть уникнути озлобленості під ударами долі, дадуть сили не опустити руки, коли багато чого не виходить. Автор виступає ще і як психолог. А її мудрі поради ще нікому не завадили!

На Zlatka.com.ua представлені дві книги «Невгамовна Кейті» і «Невгамовна Кейті в школі» українською мовою. Вони як не можна до речі можуть стати відмінним подарунком для дівчинки 9-13 років. Текст швидко читається і залишається приємне враження від легкого перекладу книги. Якщо говорити про книги в двох словах, то це історія про те, як навіжена і жвава дівчинка перетворюється в чуйну і турботливу дівчину.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet