Фентезійна новинка «Звіродухи. Народжені вільніми»

Zvírodukhi_3

Осінь почалася з великої кількості новинок у видавництві «Ранок». І сьогодні дуже хочеться розповісти про книжку з магічним сюжетом «Звіродухи. Народжені вільніми» від автора Брендона Мулла. Це перша книжка з серії дитячих романів про чарівний світ Ердас. За версією американського видання New York Times, роман є бестселером року. І ми з великим нетерпінням очікуємо ще шість книг із серії «Звіродухи», які напевно вам сподобаються. Варто відзначити, що видавництво «Ранок» випускає найцікавіші, сучасні та популярні книги українських та зарубіжних авторів. Сюжет книги цікавий і не схожий на традиційні «вампірські саги» або «поттеріану».

Сюжет книги розповідає про чотирьох дітей, що живуть в Ердасі. В одну мить життя головних героїв кардинально змінюється. І вся справа в Духах тварин, які тепер міцно з’єднані з обраними, після обряду ініціації. Дух звіра з’єднується не з кожним, а лише з тим, у кого є певні здібності, які після обряду багаторазово посилюються. Книжка «Звіродухі. Народжені вільнімі» зачіпає дуже важливі питання – як будувати відносини з конкретною людиною і суспільством, чому справжня дружба може подолати багато чого, і яким чином різні соціальні верстви впливають на світогляд дітей. На країну насувається Велике Зло, з яким доведеться боротися Звіродухамсправедливим, сміливим, сильним, швидким. Автор фентезийной серії Брендон Мулл настільки поринув у свій вигаданий світ, що Ердас вийшов цілком існуючої країною, де все відбувається все по-справжньому.

Zvírodukhi_5

Брендон Мулл відомий у багатьох країнах, не дивлячись на те, що в Україну його творчість «зайшла» порівняно недавно. Автору 43 роки і він не збирається зупинятися на якійсь одній серії. Йому настільки цікавий світ фентезі, що ми з легкістю віримо в усі події, що відбуваються в книгах. Брендон Мулл – дитячий письменник американського походження. Ця непересічна творча людина миттєво підкорює своєю невгамовною спрагою до життя. Здійснюючи свою шкільну мрію «стати письменником», Брендон паралельно змінив безліч занять: працював офісним клерком, гумористом, копірайтером, дизайнером і будівельником патіо (внутрішній дворик), менеджером з реклами фільмів. А одного разу він оселився в пустелі Атакама на Західному узбережжі Південної Америки і прожив там два роки, вивчаючи іспанську мову і практикуючи жонглювання.

Zvírodukhi_1

Погодьтеся, такий насичений шлях просто необхідно зафіксувати на папері. Тому все емоції автора, його пригоди і вилилися в щось незвичайне – з’явилися книги з чудовим сюжетом фентезійного жанру, зокрема «Звіродухі. Народжені вільнімі». Брендон Мулл бере натхнення не тільки з вражень від активного відпочинку або зміни роботи. Творчість іменитих письменників, таких як Джоан Роулінг, Льюїс Керрол, Дж.Р.Р. Толкієн, стала ще одним надихаючим моментом в письменництві Брендона Мулла.

Книга «Звіродухі. Народжені вільнімі» – прекрасний початок для знайомства дитини зі світом фентезі. Прекрасний переклад українською мовою дозволяє легко сприймати сюжет і запам’ятовувати суть історії, з нетерпінням очікуючи продовження книжкової серії. Висновок напрошується сам – читайте якісне фентезі для натхнення і творчості.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet