Непосидюча Лотта з Бешкетної вулиці

lotta_1

Перед вами дуже весела і смішна історія в двох книгах про дівчинку Лотту, яку написала найвідоміша казкарка Астрід Ліндгрен. Невгамовне маля – наймолодша дитина сім’ї. Може тому все її витівки сходять з рук? Лотта енергійна, весела, цікава і, звичайно, трохи примхлива, як і належить бути молодшій дитині. Але її обожнюють брат і сестра, а батьки так люблять, що навіть не підвищують на дитину свій голос. Друга книга Астрід Ліндгрен про Лотту, якій виповнилося цілих п’ять років! Витівки цієї непосидючою єгози тривають. Читаючи кожну сторінку «Лотта з Бешкетної вулиці» чи «Діти з Бешкетної вулиці», ви будете сміятися до коліків в животі! Приєднуйтесь, буде весело!

lotta_2

Казки та оповідання Астрід Ліндгрен носять не тільки розважальний характер. В її історіях є багато повчальних моментів і для дорослих. Письменниця вважала, що виховання дітей повинне проходити в іграх і без покарань. Однак, в той час її оточення абсолютно не підтримувало таку ідею. Але ж, Астрід була впевнена, що у всіх ситуаціях можна обійтися без різок і дитячих сліз. Особистість з активною життєвою позицією виховується саме так! Інакше, подорослівшій дитині буде дуже важко самостійно приймати рішення, адже він звик тільки підкорятися.

lotta_4

Насправді, в книжках Астрід Ліндгрен немає ніякого пишномовної психологічної моралі! Вони легкі, смішні, забавні. Такі книжки повинні бути в кожному домі, де росте дитина (або кілька дітей). Не кожен письменник зможе написати про дитинство так, як робить це Астрід Ліндгрен! Ти кожен день проживаєш поряд і разом з головними героями. Непосидюча Лотта – це щось особливе! Вона смішна і винахідлива. Справжній екпериментатор! Вона може і светр порізати на шматочки тільки за те, що той «кусається і лоскоче», а може і млинці розвісити на гілках, а потім вважати себе оленятком, що їсть листочки, а ще… здійснюється багато-багато різних витівок, які живуть в її голові.

lotta_3

Навіть коли Лотта трохи підросла, на цьому веселощі не закінчується. Голова сімейства, тато, розповість, чому їх вулиця називається саме так. Але найцікавіше попереду. Ви прочитаєте і про Різдво (як же без нього і святкових подарунків), і про те, як Лотта вирішила піти з дому … У інших батьків вже лопнуло б терпіння, але не у батьків Лотти! І це найцінніше!

 

Робіть корисні покупки, читайте книги і будьте щасливі!

 

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet