Вивчати хімію можна весело!

Цікава хімія_1

Ця книжка — ще один доказ того, що точні науки можуть бути цікавими та захоплюючими. Сьогодні поговоримо про хімію. Про ту хімію, що оточує нас всюди. Для того, щоб хімія не була важкою і нудною у вивченні різноманітних формул, автор Юлія Смаль розповіла, як можна полюбити цю таємничу науку.

Цікава хімія_4

Чоловік почав вивчати хімію давним-давно. Наприклад, у Стародавньому Єгипті хімія вважалася чорної наукою, магічною. Вона була доступна тільки жерцям. Її назва звучала так: «Кемет», що в перекладі означало «чорний, чорнозем». А ми й досі дивуємося єгипетському мистецтву муміфікації тіл. А в Стародавній Греції «хімія» звучала як «хумус» (сік рослин або змішування). Один час, слово «хімія» використовувалося при додаванні, змішуванні, розведенні і витримуванні речовин. А в Китаї хімією називали ті процеси, при яких отримували золото і виготовляли еліксир довголіття чи безсмертя. Всі подібні процеси називали словом «кім». Загалом-то, хімія завжди була певним двигуном людства.

Цікава хімія_5

Юлія Смаль, автор книги «Цікава хімія. Життєопис речовин», вважає вивчення хімії самим цікавим процесом у школі. І, для того щоб діти змогли з захопленням поринути у світ науки, їм потрібно дати правильне розуміння і відчуття цього предмета. Сама Юлія не відразу стала письменником. Спочатку у неї з’явилися троє дітей, а вже для них вона почала писати казочки. А ще вона працювала вчителем хімії в школі. А сьогодні, поєднавши знання з хімії, навички викладацької діяльності і подачу матеріалу в формі казки, Юлія Смаль пропонує познайомитися з книгою про хімію. Видання «Цікава хімія. Життєопис речовин» проілюстрували талановиті українські художники Андрій і Діана Нечаевские, які підійшли до процесу створення образів з часткою гумору та іронії.. Малюнки получилися легкими та смішними.

Цікава хімія_3

Поспішіть перед початком навчального року придбати книгу «Цікава хімія. Життєопис речовин», яка допоможе вашим дітям у вивченні цього шкільного предмета. Можливо саме це видання стане відправною точкою для вибору майбутньої професії. Ваше замовлення ми зможемо відправити як по всій Україні, так і в іншу країну. Інформацію про міжнародну доставку вам допоможуть дізнатися оператори нашого call-центру. Приємних покупок!

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet